Українська Русский English
 
 

Новини

Віктор Ющенко ознайомився з роботою Центру NOVO

20.05.2016, 21:23 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

19 травня 2016 року  Віктор Ющенко перебуваючи з візитом у Львові, відвідав Медичний Центр NOVO. Він ознайомився з роботою закладу, який функціонує на засадах державно-приватного партнерства. Зустрівся з персоналом та керівництвом Центру, високо оцінив діагностичне обладнання, яке є одним найефективніших та найсучасніших в Західній України.

Віктор Ющеннко зустрівся  з Президентом Асоціації благодійників України, головою Наглядової Ради Центру NOVO Олександром Максимчуком та з головним лікарем Львівської міської дитячої клінічної лікарні. Дмитром Квітом, Медичний Центр NOVO розташований на території цієї лікарні і співпрацює в кількох напрямках благодійної програми, один з яких - це медичні обстеження ургентно хворих дітей, які поступають на лікування в дитячу лікарню.

На зустрічі було обговорено перспективи створення та розвитку спільних проектів Медичного Центру NOVO та дитячої лікарні.
 
Нагадаємо, що NOVO заснований Міжнародним Благодійним Фондом "Україна 3000", Головою Наглядової Ради якого є Катерина Ющенко.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: