Українська Русский English
 
 

Новини

На базі Центру NOVO пройде Всеукраїнська конференція «Актуальні проблеми дитячих хвороб» пам’яті Богдана Маланяка

06.06.2016, 21:36 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

10 червня 2016 року Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», Асоціація педіатрів України, Центр медичних інновацій NOVO і Товариство допомоги Україні в Каліфорнії проводять Всеукраїнську конференцію «Актуальні проблеми дитячих хвороб».

У конференції візьмуть участь:

  • Катерина Ющенко, Голова Наглядової Ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000»;
  • Юрій Шухевич, народний депутат України;
  • Любомира Кутневич, начальник відділу материнства і дитинства Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА;
  • Юрій Антипкін, голова Асоціації педіатрів України, академік НАМН України, директор ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України»;
  • Любов Слєпова, головний лікар ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України»;
  • Олексій Слєпов, д.м.н., професор;
  • Олексій Пономаренко, к.м.н., завідувач відділенням торако-абдомінальної хірургії вад розвитку у новонароджених і дітей старшого віку з палатами дитячої урогінекології, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України»;
  • Наталія Сінчук, к.м.н., доцент кафедри дитячих хвороб Вінницького медичного університету ім. М. Пирогова;
  • Вероніка Євтух, асистент кафедри променевої діагностики факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, завідувач відділенням радіології Медичного центру NOVO.

Конференція присвячена пам’яті Богдана Маланяка – видатного діяча у сфері медицини, благодійника, який народився на Львівщині, жив і працював в Америці і майже півстоліття здійснював освітньо-гуманітарну місію в Україну. Відомі ініційовані ним програми стипендій, проекти з міжнародного співробітництва між вченими і медичними працівниками США та України, акції із передачі інвалідних візків «Колеса для України». Саме Богдану Маланяку Фонд «Україна 3000» завдячує програмою стажування українських лікарів у Cedars-Sinai Medical Center – за його сприяння навчання у Центрі пройшли понад 20 медичних працівників з України.

На конференції будуть розглянуті питання сучасного стану педіатричної служби в Україні презентовані доповіді щодо діагностики та лікування дітей із вродженими вадами розвитку, рідкісними захворюваннями тощо.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: