У телемарафоні взяли участь представники Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000»

17.12.2006, 15:36 Версія для друку

У четвертому блоці телемарафону взяли участь представники Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» – Радник Голови Наглядової ради Фонду Андрій Мирошніченко, Голова Правління Фонду Олександр Максимчук, директор Програми «Від лікарні до лікарні» Віра Павлюк, керівник напряму «Сьогодні» Олександра Мушкудіані, керівник прес-служби Фонду «Україна 3000» Марина Антонова.

На розгляд української громади було представлено проект створення та будівництва Дитячої лікарні майбутнього. Представники Фонду розповіли, що протягом останніх місяців тривав промо-тур обласними центрами України, під час якого відбулися зустрічі з представниками регіональних медичних та бізнесових кіл.

У цьому блоці також виступив бізнесмен Костянтин Жеваго. Він повідомив, що на створення «Дитячої лікарні майбутнього» банк «Фінанси та Кредит» виділив 1 мільйон доларів, ХК «АвтоКрАЗ» та фармацевтична компанія «Артеріум» перераховують по 500 тисяч доларів.

Станом 15:03 через SMS-акцію на номер 353 перераховано 1 921 250 гривень.

Наступний блок вестимуть Лідія Таран та Єгор Соболєв, представники «5 каналу».