У Хмельницькому представлено проект створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього»

10.11.2006, 19:12 Версія для друку

10 листопада 2006 року у приміщенні Хмельницької міської дитячої лікарні Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» представив проект створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього». У презентаційній прес-конференції взяли участь Голова Правління Фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук, почесний президент АКБ «Трансбанк» Володимир Костерін, ведучий телеканалу «Студія 1+1» Юрій Макаров, директор із зовнішніх зв’язків компанії «Проктер енд Гембл Україна» Віталій Прокопенко.

У своєму виступі Олександр Максимчук розповів про ідею створення «Дитячої лікарні майбутнього». Він сказав, що, проаналізувавши стан лікарень і потреби українських дітей у лікуванні складних патологій та захворювань, Фонд «Україна 3000» прийняв рішення про будівництво «Дитячої лікарні майбутнього», яка дасть нашій державі можливість лікувати тих дітей, які сьогодні змушені отримувати медичну допомогу за кордоном. Пан Максимчук повідомив, що у реалізації проекту з Фондом вже співпрацюють надійні партнери зі світу бізнесу та медіа, і висловив сподівання, що до нього долучиться кожен громадянин України.

Юрій Макаров назвав проект створення лікарні «позитивним прикладом використання технологічних можливостей благодійництва, які існують у сучасному світі». «Цей проект є адекватно структурованим, його виконавці декларують та демонструють прозорість, чесність і відкритість», – підкреслив він. На думку пана Макарова, будівництво такої лікарні є зрозумілою, потрібною та доступною для всіх українців справою, яка може не тільки стати фактором об’єднання всієї України, але й оздоровити загальну ситуацію в суспільстві. «Канал, який я представляю, підтримує цей проект, і я закликаю всі засоби масової інформації долучитися до цієї акції. Адже без належної медіа-підтримки реалізація проекту такого масштабу неможлива», – наголосив Юрій Макаров.

Володимир Костерін висловив переконання, що проект зі створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього» ініціює необхідні зрушення та реформи і у медичному секторі, і в українському законодавстві. Пан Костерін підкреслив, що «Трансбанк», який бере участь у цьому проекті з самого початку його реалізації, бачить у Фонді «Україна 3000» надійного партнера.

Віталій Прокопенко наголосив, що проект «Дитячої лікарні майбутнього» є прикладом плідної співпраці бізнесу та благодійних організацій. «Я переконаний, що цей проект буде успішно реалізований», – зазначив він. Пан Прокопенко також розповів про співпрацю компанії «Проктер енд Гембл Україна» та Фонду «Україна 3000» у рамках програми «Від лікарні до лікарні». Так, сьогодні партнери передали Хмельницькій міській дитячій лікарні обладнання для відділення реанімації новонароджених вартістю понад 400 тис. грн., аналогічне обладнання було передане до Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Віталій Прокопенко висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю між компанією «Проктер енд Гембл Україна» та Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000».

Після закінчення прес-конференції її учасники провели зустріч з представниками ділових та медичних кіл Хмельниччини. Крім того, відбулося перше, організаційне засідання Опікунської ради при Хмельницькій міській дитячій лікарні.

Заходи відбулися у рамках великого промо-туру обласними центрами України, метою якого є презентація проекту майбутньої лікарні та збір коштів на її створення та будівництво. Промо-тур розпочався 29 вересня 2006 року у Львові. Презентаційні заходи вже відбулися у Сумах, Тернополі, Івано-Франківську, Полтаві, Донецьку, Черкасах, Кіровограді, Чернігові, Запоріжжі, Дніпропетровську та Вінниці.