Бізнесменам Хмельниччини представлено проект створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього»

10.11.2006, 17:54 Версія для друку

10 листопада 2006 року відбулася презентація проекту зі створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього» для ділових кіл Хмельниччини.

На зустрічі були присутні керівники провідних підприємств та організацій області – президент правління ВАТ «Адамс» Адам Яхієв, генеральний директор ПВТП «Алмаз» Василь Гуменюк, президент ТОВ «Укрстандарт» Олег Янкович, керуючий директор ВАТ «Славутиський солодовий завод» Микола Дубина, голова правління ЗАТ «Інтерліт» Михайло Кобля, голова правління ВАТ «Укрелектроапарат» Євгена Косковецька, голова правління ВАТ «Хмельницькгаз» Михайло Корнєєв, генеральний директор ВАТ «Хмельницькобленерго» Олександр Шпак, генеральний директор ВАТ «Адвіс» Іван Дунець.

Учасники зустрічі переглянули презентаційні матеріали та обговорили шляхи реалізації проекту. Представники бізнесу Хмельниччини підтримали ідею створення «Дитячої лікарні майбутнього» та висловили бажання співпрацювати з Фондом «Україна 3000» у реалізації цього проекту.