Відбулася презентація «Дитячої лікарні майбутнього» для медичних кіл Хмельниччини

10.11.2006, 11:38 Версія для друку

10 листопада 2006 року у приміщенні Хмельницької міської дитячої лікарні відбулася презентація проекту «Дитяча лікарня майбутнього» для провідних медичних фахівців Хмельниччини. У заході взяли участь Голова Правління Фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук, почесний президент АКБ «Трансбанк» Володимир Костерін, директор програми «Від лікарні до лікарні» Віра Павлюк, координатор напряму «Сьогодні» Олена Скорикова.

На зустрічі були присутні більше 20 провідних медиків Хмельниччини. Проект створення та будівництва лікарні представила пані Віра Павлюк.

Володимир Костерін, виступаючи перед присутніми, зазначив, що підтримує ідею Фонду «Україна 3000» обговорити проект створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього в Києві» з фахівцями з різних куточків України, перш ніж розпочати його реалізацію. Він також запевнив, що всі пропозиції, висловлені лікарями з різних областей країни, беруться до уваги та обговорюються.

Після презентації проекту відбулося обговорення. Заступник начальника управління охорони здоров’я Хмельницької області Тетяна Посольська підкреслила, що розпочата справа – дуже важлива подія в історії України. Вона висловила сподівання, що постійна співпраця майбутньої лікарні з регіонами сприятиме підвищенню якості не тільки її лікарів, але й фахівців на місцях. Тетяна Посольська зазначила, що потрібно звернути особливу увагу на кардіохірургію, а також функціонування перинатального центру з етапу допологової медицини.

Також під час обговорення порушувалися питання лікування спадкових захворювань – цукрового діабету, генетичних захворювань. Крім того, хмельницькі медики запропонували створити у лікарні відділення протезування дітей з солідними пухлинами кінцівок.