Відбулася зустріч представників Фонду «Україна 3000» з керівництвом Державного управління справами

08.11.2006, 17:45 Версія для друку

8 листопада 2006 року відбулася зустріч представників Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» з керівництвом Державного управління справами.

У заході, який відбувся у приміщенні Фонду «Україна 3000», взяли участь заступник керівника Держуправління справами Олексій Панько, начальник управління капітального будівництва Держуправління справами Віталій Галунко, завідуючий планово-економічним відділом управління капітального будівництва Петро Закалюжний, радник керівника Держуправління справами Петро Павлюк. З боку Фонду «Україна 3000» на зустрічі були присутні Голова Правління Фонду Олександр Максимчук, директор програми «Від лікарні до лікарні» Віра Павлюк, виконавчий директор Фонду Олена Коваленко, позаштатні радники Фонду – Ігор Цаленчук, Галина Кахновська та Сергій Цісар.

Основною метою зустрічі було обговорення проекту створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього». Учасники заходу переглянули презентаційні матеріали, обмінялися думками та прийняли рішення щодо подальших конкретних кроків із реалізації проекту.