Бізнесменам Дніпропетровщини представлено проект створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього»

03.11.2006, 17:36 Версія для друку

3 листопада 2006 року представники Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» на чолі з Головою Наглядової ради Фонду пані Катериною Ющенко презентували проект зі створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього» для ділових кіл Дніпропетровщини.

На зустрічі були присутні керівники провідних підприємств та організацій області – генеральний директор ВАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат» Сергій Барабанов, генеральний директор ЗАТ з ІІ «Дніпропетровський олійно-екстракційний завод» Ігор Білінський, заступник голови правління ВАТ «Комерційний банк «Приватбанк» Юрій Пікуш, голова правління ВАТ «Промислово-виробниче підприємство «Кривбасвибухпром» Микола Іщенко, виконуючий обов’язки голови правління ВАТ «Новомосковський трубний завод» Євген Карп, співвласник ТОВ «Лагутенко та партнери» Вікторія Лагутенко, голова правління Акціонерного банку «Кредит-Дніпро» Павло Макаров, член Ради директорів ВАТ «Міттал Стіл Кривий Ріг» Франк Паннір, голова правління ВАТ «Кривий Ріг Цемент» Андрій Панченко, генеральний директор ВАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» Володимир Півень, генеральний директор ВАТ «Дніпропетровський завод металоконструкцій ім. Бабушкіна» Геннадій Романенко, голова правління ВАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» Євген Удод, голова правління ВАТ «Орджонікідзевський гірничо-збагачувальний комбінат» Сергій Шуваєв, голова правління ЗАТ «Нікопольський завод безшовних труб «Ніко Т’юб» Володимир Щучко, генеральний директор ВАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського» Олег Дубина, генеральний директор ВАТ «Дніпрошина» Віталій Вербас, генеральний директор ТПГ «Рейнфорд» Олександр Мартинов, голова Ради директорів компанії ABV GROUP, керівник компанії «АБВ-Техніка» Віталій Ратушний, президент компанії ЗАТ «Ганза Україна» Дмитро Погребов, генеральний директор ТОВ РКЦ «Злат» Микола Шевченко, директор НПФ «Дніпротехсервіс» Олексій Зиновьєв, генеральний директор філії Вільногірського гірничо-металургійного комбінату ЗАО «Кримський ТИТАН» Юрій Баранов, генеральний директор ВАТ «БаДН» Олександр Суходольський, директор фірми «Праксіс» Валентина Шевченко, голова правління ТАС-Комерцбанк Сергій Тігіпко, віце-президент Аграрної конфедерації Валерій Мартиновський, заступник голови правління ТОВ «Інтерпайп Україна» Олександр Городецький, заступник голови правління ТОВ «Інтерпайп Україна» Яків Константиновський.

Учасники зустрічі переглянули презентаційні матеріали та обговорили шляхи реалізації проекту. Представники бізнесу Дніпропетровщини підтримали ідею створення «Дитячої лікарні майбутнього» та висловили бажання співпрацювати з Фондом «Україна 3000» у реалізації цього проекту.