У Дніпропетровську представлено проект створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього»

03.11.2006, 16:58 Версія для друку

3 листопада 2006 року у приміщенні Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні відбулася презентація проекту створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього». У презентаційній прес-конференції взяли участь Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко, радник Голови Наглядової ради Фонду «Україна 3000» Андрій Мирошніченко, почесний президент АКБ «Трансбанк», член Наглядової ради Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» Володимир Костерін, ведуча каналу ICTV Іванна Коберник, ведучий телеканалу «Студія 1+1» Анатолій Єрема.

Виступаючи на прес-конференції, пані Катерина Ющенко зазначила: «Створення «Дитячої лікарні майбутнього» дасть нам можливість не тільки лікувати найтяжчі дитячі захворювання в Україні. Ця лікарня дасть можливість українській медицині вийти на якісно новий рівень та використовувати новітні медичні технології для того, аби рятувати життя українських дітей. Будівництво такої лікарні потребує об’єднання зусиль усієї української громади. Разом ми відновимо найкращі традиції благодійництва у нашій країні».

Андрій Мирошніченко докладніше представив проект створення та будівництва майбутньої лікарні. Він розповів про медійну підтримку, яку наразі отримує проект з боку українських телевізійних каналів та операторів мобільного зв’язку, та висловив сподівання, що до проекту незабаром приєднаються національні радіостанції та друковані ЗМІ.

Володимир Костерін розповів про співпрацю АКБ «Трансбанк» і Фонду «Україна 3000» у рамках реалізації проекту зі створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього». Він повідомив, що «Трансбанк», який вже виділив 1 млн. грн. на організацію промо-туру обласними центрами України, і надалі підтримуватиме цей проект. Володимир Костерін підкреслив, що «Трансбанк» бачить у Фонді «Україна 3000» надійного партнера і висловив сподівання, що до проекту долучиться багато представників бізнесових організацій.

Іванна Коберник та Анатолій Єрема розповіли, яким чином ICTV та «Студія 1+1» беруть участь у цьому проекті. Журналісти закликали колег приєднатися до цієї акції і наголосили, що успішна реалізація проекту неможлива без належної інформаційної підтримки.

Після закінчення прес-конференції її учасники провели зустріч з представниками ділових кіл Дніпропетровщини.

Заходи відбулися у рамках великого промо-туру обласними центрами України, метою якого є презентація проекту майбутньої лікарні та збір коштів на її створення та будівництво. Промо-тур розпочався 29 вересня 2006 року у Львові. Презентаційні заходи вже відбулися у Сумах, Тернополі, Івано-Франківську, Полтаві, Донецьку, Черкасах, Кіровограді, Чернігові та Запоріжжі.