Представники Фонду «Україна 3000» обговорили з провідними медичними фахівцями України проект створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього»

01.11.2006, 14:35 Версія для друку

31 жовтня 2006 року відбулася зустріч представників Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» з провідними медичними фахівцями України в галузі педіатрії.

У заході, який пройшов у приміщенні МБФ «Україна 3000», взяли участь завідуюча центром дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку УДСЛ «Охматдит» Світлана Донська, завідуючий відділенням трансплантації кісткового мозку центру дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку УДСЛ «Охматдит» Олег Рижак, керівник відділення ендокринної гінекології Інституту педіатрії, акушерства та гінекології Тетяна Татарчук, головний дитячий оториноларинголог МОЗ України, завідуючий кафедрою дитячої оториноларингології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. А. П. Шупика Анатолій Косаківський, головний дитячий онколог Григорій Климнюк, завідуюча кафедрою неонатології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. А. П. Шупика Єлизавета Шунько, головний офтальмолог МОЗ України, головний лікар Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» Сергій Риков, директор Українського медичного центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України Володимир Мартинюк, головний дитячий ендокринолог МОЗ України Наталія Зелінська, заступник начальника Управління організації медичної допомоги дітям і матерям МОЗ України Валентина Педан, головний спеціаліст МОЗ з фаху «Дитяча хірургія», професор кафедри дитячої хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. А. П. Шупика Ольга Горбатюк, доцент кафедри дитячої анестезії та інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. А. П. Шупика Марина Дмитрієва, заступник генерального директора з організаційно – методологічної роботи УДСЛ «Охматдит» Олена Мешкова, завідуюча медико-генетичним центром УДСЛ «Охматдит» Віра Галаган, завідуючий відділенням нейрохірургії Національного медичного університету Віталій Цимбалюк, експерт з питань медичного страхування Віктор Сірман. Від Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» на зустрічі були присутні директор програми «Від лікарні до лікарні» Віра Павлюк, виконавчий директор Фонду Олена Коваленко та позаштатний технічний консультант Фонду з питань будівництва та оснащення медичних приміщень Сергій Цисар.

Головної метою зустрічі було формування медичного й технічного завдання для проектантів «Дитячої лікарні майбутнього». Відбулося жваве обговорення структури лікарні та механізму відбору пацієнтів по складності стану здоров’я.

У кінці зустрічі всі присутні дійшли висновку щодо необхідності будівництва такої лікарні. Було прийнято рішення про проведення низки зустрічей з метою врахування всіх побажань лікарів. Заплановано, що за тиждень відбудеться наступна зустріч, до якої лікарі підготують свої пропозиції та обґрунтування.