У рамках промо-туру «Дитяча лікарня майбутнього» відбулася зустріч представників Фонду «Україна 3000» та бізнесменів Донеччини

21.10.2006, 16:09 Версія для друку

20 жовтня 2006 року у Донецьку Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» на чолі з Головою Наглядової ради пані Катериною Ющенко презентував проект створення «Дитячої лікарні майбутнього» представникам бізнесу Донеччини.

На зустрічі були присутні народний депутат України, президент ФК «Шахтар» Рінат Ахметов, народний депутат України Борис Колесніков, директор благодійного фонду «SKM» «Розвиток України» Анатолій Заболотний, президент ТОВ «Інвестиції та розвиток» Василь Мікулін, голова ради директорів «Індустріального Союзу Донбасу» Сергій Тарута, заступник правління, перший віце-президент ЗАТ «ММЗ ІСТІЛ» Сіддікі Фарук, народний депутат України, президент ВАТ «Норд» Валентин Ландік, голова правління ВАТ «Донецький металургійний завод» Олександр Риженков, генеральний директор ДВО «Артемсіль» Сергій Пирін, генеральний директор ТОВ «Фінансово-промислова група «Альтком» Олександр Тесленко.

Учасники зустрічі переглянули презентаційні матеріали та обговорили шляхи реалізації проекту. Представники бізнесу Донеччини підтримали ідею створення «Дитячої лікарні майбутнього» та висловили бажання співпрацювати з Фондом «Україна 3000» у реалізації цього проекту.