Катерина Ющенко представила у Донецьку проект створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього»

21.10.2006, 14:13 Версія для друку

20 жовтня 2006 року в приміщенні Донецької обласної дитячої клінічної лікарні Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко представила проект створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього».

У презентації, яка відбувалася у формі прес-конференції, також взяли участь Радник Голови Наглядової ради Фонду «Україна 3000» Андрій Мирошніченко та почесний президент АКБ «Трансбанк», член Наглядової ради Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» Володимир Костерін.

Виступаючи перед журналістами, пані Катерина Ющенко зазначила: «Створення такої лікарні дасть нам можливість не тільки лікувати найважчі дитячі захворювання в Україні, а й допомогти українській медицині вийти на якісно новий рівень та використовувати новітні медичні технології для того, щоб рятувати життя українських дітей». «Ми пишаємося тим, що коло благодійників та меценатів в Україні постійно збільшується. Це є свідченням того, що в Україні створюється справжнє громадянське суспільство. Кожного дня до нас приєднуються нові партнери – представники бізнесу та громадських організацій, які поділяють наше розуміння спільної відповідальності за вирішення нагальних суспільних проблем», – наголосила пані Катерина Ющенко.

Андрій Мирошніченко детально описав проект створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього». Він також розповів, яким чином буде здійснюватися збір коштів. Андрій Мирошніченко зазначив, що до акції долучилися провідні українські телевізійні канали – ICTV, «1+1», «Інтер», НТН, «Тоніс», СТБ, НТКУ, музичний канал «М1», канал «24». З 1 листопада 2006 року на цих телевізійних каналах стартує телемарафон на підтримку проекту зі створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього в Києві». Радник Голови Наглядової ради Фонду «Україна 3000» також повідомив, що проект підтримали і всі мобільні оператори України. З 1 жовтня 2006 року абоненти «UMC», «Київстар», «Golden Telecom», «life:)», «Beeline» можуть зробити благодійний внесок – відправивши SMS на номер 353 або зателефонувавши за цим номером, ви перекажете 5 гривень на рахунок «Дитячої лікарні майбутнього».

У свою чергу, Володимир Костерін розповів про те, яким чином «Трансбанк» підтримує акцію зі створення та будівництва лікарні. Він підкреслив, що «Трансбанк» бачить у Міжнародному благодійному фонді «Україна 3000» надійного партнера, та висловив сподівання, що до цього проекту приєднаються бізнес-кола Донецька.

Пані Катерина Ющенко та учасники прес-конференції відповіли на численні запитання журналістів, яких зацікавили деталі створення та подальшого функціонування «Дитячої лікарні майбутнього».

Перед початком прес-конференції Катерина Ющенко оглянула відділення реанімації новонароджених Донецької обласної дитячої клінічної лікарні та поспілкувалася з його персоналом. Ця лікарня є учасником програми Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» «Від лікарні до лікарні». Загалом Фонд «Україна 3000» та його партнери передали Донецькій обласній дитячій клінічній лікарні апаратуру для неонатологічного відділення, перев’язочні матеріали, ліки для лікування бронхіальної астми, ваги для новонароджених, системи для визначення цукру в крові та дитячі книжки на суму понад 120 тисяч гривень.

Також представники Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» зустрілися з медичними та діловими колами Донеччини.

Заходи відбулися у рамках великого промо-туру обласними центрами України, метою якого є презентація проекту майбутньої лікарні та збір коштів на її створення та будівництво. Промо-тур розпочався 29 вересня 2006 року у Львові. Презентаційні заходи вже відбулися у Сумах, Тернополі, Івано-Франківську та Полтаві.