Експерти з України побували у дитячій лікарні в Сіетлі

18.10.2006, 13:28 Версія для друку

Відбулася робоча поїздка до США групи українських експертів на чолі з директором програми Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» «Від лікарні до лікарні» Вірою Павлюк. За період з 9 по 13 жовтня 2006 року наші спеціалісти відвідали три дитячі медичні заклади – Comer Children’s Hospital  (Чикаго), Children’s Hospital & Regional Medical Center (Сіетл), Lucile Packard Children’s Hospital (Стенфорд).

За час поїздки експерти ознайомилися з функціонуванням, структурою дитячих лікарень. Основною метою цієї поїздки був пошук базової моделі будівництва Дитячої лікарні майбутнього.

10 жовтня українські фахівці прибули до Сіетла, де протягом двох днів оглядали та вивчали дитячу лікарню. До початку будівництві цієї лікарні було проведено опитування серед батьків та дітей з метою створення максимального комфорту для маленьких пацієнтів. Усі їхні побажання були враховані. Зокрема, при вході до лікарні вас зустрічає великий казковий кит, який пливе в повітрі. Також, на прохання батьків, усі можливі виступи були округлені, аби зменшити можливість пошкоджень. Задля зручності дитини та створення ігрової атмосфери навіть входи до лікарні отримали специфічні назви – Вхід Жирафи та Вхід Кита, а на стінах містяться зображення різноманітних тварин, риб та черепах.

Лікарня оснащена найсучаснішим медичним обладнанням, з яким працюють справжні професіонали, що дає можливість надавати найкваліфікованішу медичну допомогу маленьким пацієнтам. Сучасні методи діагностики та лікування зробили цю лікарню одним з найкращих медичних закладів для дітей в США. До цієї лікарні поступають діти з найтяжчими патологіями, тут надається медична допомога не лише громадянам США, а й іноземцям.

Дитяча лікарня у Сіетлі розрахована на 250 ліжок і надає медичну допомогу дітям до 21 року. У лікарні, зокрема, є відділення реанімації та патології новонароджених, відділення анестезіології та інтенсивної терапії з виїзними бригадами для надання консультативної допомоги та транспортування хворих. У закладі також проводиться лікування та реабілітація дітей з патологіями з причин хвороби, ушкоджень чи спадковості.