Група українських експертів побувала у дитячій лікарні Стенфорда

15.10.2006, 22:16 Версія для друку

Відбулася робоча поїздка до США групи українських експертів на чолі з директором програми Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» «Від лікарні до лікарні» Вірою Павлюк. За період з 9 по 13 жовтня 2006 року наші спеціалісти відвідали три дитячі медичні заклади – Comer Children’s Hospital  (Чикаго), Children’s Hospital & Regional Medical Center (Сіетл), Lucile Packard Children’s Hospital (Стенфорд).

За час поїздки експерти ознайомилися з функціонуванням, структурою дитячих лікарень. Основною метою цієї поїздки був пошук базової моделі будівництва Дитячої лікарні майбутнього.

12 жовтня українські фахівці відвідали дитячу лікарню у Стенфорді. Це один з найкращих дитячих медичних закладів США. Представники лікарні з радістю зустріли наших спеціалістів та ознайомили їх з роботою свого медичного закладу. Дитяча лікарня у Стенфорді має найсучасніше медичне обладнання. Разом з тим у лікарні роблять усе, аби не травмувати маленьких пацієнтів. Так, кімната денного стаціонару – це велика зала, зовсім не схожа на палати. Штори на ролетах відділяють ліжко одного пацієнта від іншого, такі самі штори захищають дітей від можливих неприємних вражень від побаченого у лікарні.