Катерина Ющенко представила в Івано-Франківську проект створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього»

13.10.2006, 14:41 Версія для друку

12 жовтня 2006 року в приміщенні Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко представила проект створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього».

У прес-конференції також взяли участь радник Голови Наглядової ради Фонду «Україна 3000» Андрій Мирошніченко, експерт з медичних питань Олександр Етніс, ведуча програми «Факти» телеканалу «ICTV» Олена Фроляк та директор із зовнішніх зв’язків компанії «Проктер енд Гембл Україна» Віталій Прокопенко. На заході були присутні народний депутат України Лілія Григорович, голова Івано-Франківської облдержадміністрації Роман Ткач, голова Івано-Франківської облради Ігор Олійник та голова Івано-Франківської міської ради Віктор Анушкевичус.

У своєму виступі пані Катерина Ющенко зазначила: «Створення такої лікарні дасть нам можливість не тільки лікувати найважчі дитячі захворювання в Україні, але й допомогти українській медицині вийти на якісно новий рівень та використовувати новітні медичні технології для того, щоб рятувати життя українських дітей. Будівництво такої лікарні потребує об’єднання зусиль всієї української громади. Наше завдання – дати можливість кожній людині в Україні долучитися до створення кращого майбутнього для своїх дітей». «Я обіцяю вам, що ви будете пишатися собою і тією новою Україною, яку ми збудуємо, об’єднавши наші зусилля та наші прагнення», – наголосила Катерина Ющенко.

Андрій Мирошніченко представив формат промоційного туру на підтримку благодійного проекту «Дитяча лікарня майбутнього». Він зазначив, що про «Дитячу лікарню майбутнього» найближчим часом дізнається широкий загал громадян України, оскільки до реалізації проекту долучилися провідні телеканали, а також всі мобільні оператори України. Пані Олена Фроляк наголосила: «В Україні є багато людей, які хочуть і можуть допомогти, але не знають, як це правильно зробити. Саме цей проект, до якого одним з перших долучився телеканал «ICTV», може продемонструвати українській громаді, яким чином благородна справа порятунку українських дітей може стати справді національним проектом». У своєму виступі Віталій Прокопенко зазначив, що компанія «Проктер енд Гембл Україна» вже протягом року співпрацює з Фондом «Україна 3000». «Ми бачимо у Фонді надійного і професійного партнера, який не тільки розуміє потреби та проблеми, які існують в українській медицині, а й уміє професійно скоординувати роботу по їх вирішенню», – сказав пан Прокопенко.

Також представники Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» та учасники прес-конференції провели зустріч з представниками бізнесових кіл Івано-Франківщини.

Заходи відбулися у рамках великого промо-туру обласними центрами України, метою якого є представлення проекту майбутньої лікарні та збір коштів на її створення та будівництво. Промо-тур розпочався 29 вересня 2006 року у Львові. Презентаційні заходи вже відбулися у Сумах та Тернополі.