Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» та керівники провідних українських телеканалів підписали Меморандум про співпрацю

30.10.2006, 14:44 Версія для друку

30 жовтня 2006 року Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко та керівники 11 провідних українських телевізійних каналів підписали Меморандум про співпрацю в рамках проекту створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього».

Меморандум про співпрацю підписали Олександр Асаулюк від телеканалу «М1», Володимир Бородянський від телеканалу «СТБ», Ганна Безлюдна від телеканалу «К1», Ірина Лисенко від телеканалу «Новий», Євгенія Батаєва від телеканалу «Тоніс», Роман Андрейко від телеканалу «24», Віталій Докаленко від Національної телекомпанії України, Юрій Морозов від телеканалу «1+1», Наталя Катеринчук від телеканалу «НТН», Олександр Богуцький від телеканалу «ICTV», Леонід Мазор від телеканалу «Інтер».

Виступаючи перед журналістами, пані Катерина Ющенко зазначила: «Реалізація такого проекту у сучасному світі неможлива без належної медіа-підтримки, адже телебачення дивляться десятки мільйонів українців. Ми раді тому, що знайшли підтримку та розуміння в українському телевізійному середовищі. Це свідчить не тільки про те, що в Україні сьогодні відроджуються найкращі традицій благодійництва. Це свідчить про те, що в Україні створюється справжнє громадянське суспільство, в якому громада бере активну участь у вирішенні нагальних суспільних проблем». «Сьогодні ми ще на один крок наблизилися до того, щоб наша мрія здійснилася. На деякий час провідні українські канали припинять конкурувати між собою і об’єднаються заради спільної мети. Я щиро вдячна кожному з вас. Я обіцяю вам, що ви будете пишатися собою і тією новою Україною, яку ми збудуємо, об’єднавши наші зусилля та наші прагнення», – зазначила пані Катерина Ющенко.

Голова Правління Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук наголосив, що кожний телеканал, який долучається до проекту, самостійно визначатиме свій формат участі. Він також зазначив, що цей Меморандум залишається відкритим для інших телеканалів України і висловив сподівання, що до нього приєднаються і національні, і регіональні телевізійні канали.

Участь телевізійних каналів у проекті створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього» передбачає реалізацію телепроекту, присвяченого збору коштів, підготовку та розміщення в телевізійному ефірі, в об’ємах, що визначають телеканали самостійно, соціальної реклами, рекламу номеру 353, висвітлення та підтримку промоційного туру по областях України, підготовку інформаційних матеріалів та спеціальних випусків телевізійних передач, присвячених реалізації цього проекту.

Телеканали, які беруть участь у проекті, також здійснюватимуть контроль за збором та використанням коштів, які будуть акумулюватися під час здійснення благодійного проекту створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього».

Кульмінацією акції стане телемарафон 17 грудня, напередодні Дня Святого Миколая. У цей день на українських телеканалах триватиме телемарафон, формат якого наразі визначається. 19 грудня буде підбито підсумок акції та оприлюднена сума зібраних коштів.

Повний текст Меморандуму