Катерина Ющенко взяла участь у відкритті ІІІ Конгресу педіатрів України

17.10.2006, 16:48 Версія для друку

17 жовтня 2006 року Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко взяла участь у відкритті ІІІ Конгресу педіатрів України. У заході також взяли участь президент АМН України, академік НАН і АМН України Олександр Возіанов, міністр охорони здоров’я України Юрій Поляченко.

У своєму вітальному слові пані Катерина Ющенко сказала: «Я вітаю справжніх героїв України, які кожного дня дарують здоров’я, а часто і життя мільйонам дітей України. Дякую вам за ваш професіоналізм, доброту та відданість справі». Катерина Ющенко також сказала, що за час роботи Головою Наглядової ради Фонду «Україна 3000» вона побувала у багатьох містах України, відвідала дитячі лікарні цих міст, познайомилася з лікарями. «Я на власні очі мала нагоду побачити результати вашої дивовижної та відданої праці. Я також на власні очі бачила дуже складні умови, в яких вам доводиться працювати – старі, невідремонтовані приміщення, застарілу техніку, нестачу не лише сучасного, а й елементарного обладнання, яке вкрай потрібне для лікування ваших маленьких пацієнтів». Пані Катерина наголосила, що суспільство потребує світоглядних змін у питаннях фінансування медицини. «Жодна країна світу не фінансує медицину виключно з державних джерел. Сучасна якісна система охорони здоров’я неможлива без підтримки страхової медицини та благодійників», – підкреслила вона.

Катерина Ющенко також розповіла учасникам конгресу про програму Фонду «Україна 3000» «Від лікарні до лікарні». Вона представила на розгляд українських педіатрів проект створення та будівництва «Дитячої лікарні майбутнього» і звернулася до учасників конгресу з проханням обговорити та підтримати цей проект. Більш детально проект створення та будівництва лікарні представила директор програми «Від лікарні до лікарні» Віра Павлюк.

ІІІ Конгрес педіатрів України проводиться з 17 по 19 жовтня у приміщенні Будинку кіно в Києві.