Фонд «Україна 3000» підбив підсумки Всеукраїнського телемарафону «Дитяча лікарня майбутнього» та початку акції збору коштів на будівництво лікарні

26.12.2006, 17:49 Версія для друку

26 грудня 2006 року о 12:00 у приміщенні Інформаційного агентства «УНІАН» відбулася прес-конференція, на якій було підбито підсумки Всеукраїнського телевізійного марафону «Дитяча лікарня майбутнього» та початку акції зі збору коштів на будівництво Дитячої лікарні майбутнього.

У прес-конференції взяла участь Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко, Радник Голови Наглядової ради «Україна 3000» Андрій Мирошніченко, Голова Правління Фонду Олександр Максимчук, керівник прес-служби Фонду Марина Антонова.

У своєму виступі Катерина Ющенко подякувала всім ЗМІ, зокрема українським телевізійним каналам, за те, що вони допомогли зробити проект створення та будівництва Дитячої лікарні майбутнього загальнонаціональним. Вона також засвідчила, що Всеукраїнський телемарафон «Дитяча лікарня майбутнього» побив багато рекордів – за кількістю телевізійних каналів, які його транслювали; за кількістю глядачів, які його дивилися; за кількістю зібраних коштів, у тому числі через мобільний номер 353.

Пані Катерина Ющенко представила основні результати початку акції зі збору коштів. Через мобільний номер 353 з 1 листопада по 16 грудня було зібрано 1,5 мільйона гривень, під час телемарафону – ще 900 000 тисяч гривень. Станом на 25 грудня через мобільний номер 353 зібрано 2 мільйони 700 тисяч гривень. Акція зі збору коштів через мобільний номер 353 триває.

Загалом до завершення Всеукраїнського телевізійного марафону «Дитяча лікарня майбутнього» вдалося зібрати 242 мільйони 954 тисяч гривень, повідомила Катерина Ющенко. Це кошти, які вже були перераховані на рахунок Дитячої лікарні майбутнього, та кошти, задекларовані під час телемарафону. Станом на 25 грудня 2006 року сума задекларованих та зібраних коштів становить 250 мільйонів 228 тисяч гривень.

Катерина Ющенко також зазначила, що проект збору коштів тільки розпочався, і висловила сподівання, що до нього долучаться багато нових благодійників – і на етапі будівництва, і на етапі функціонування лікарні. «Телемарафон допоміг нам виконати ще одну важливу місію – відновити віру у благодійництво. Я пишаюся тим, як громадяни України відгукнулися на наш проект. Ця акція засвідчує, що ми є справжніми європейцями», – наголосила вона.

Марина Антонова нагадала, що проект «Дитяча лікарня майбутнього» у різному форматі підтримали 15 українських телевізійних каналів. З 1 листопада 2006 року телеканали показали рекламний ролик на підтримку проекту «Дитяча лікарня майбутнього» 3 745 разів. Пані Марина повідомила, що рекламний ролик мобільного номера 353 та анонсу Всеукраїнського телемарафону «Дитяча лікарня майбутнього» всі телеканали транслювали безкоштовно.

Телевізійний марафон у прямому ефірі транслювали Національна телекомпанія України та телеканали «ICTV», «Тоніс», «24», «К1», «5 канал» та «НТН». Частково телемарафон транслювали ТРК «Україна», «Новий канал», «ТЕТ» та «1+1». НТКУ, «К1», «НТН» та канал «24» транслювали телемарафон у повному обсязі, без рекламних блоків. Загалом (за даними GfK) телемарафон подивилися близько 8,5 мільйонів глядачів.

Олександр Максимчук розповів про структуру та плани будівництва майбутньої лікарні. Він зазначив, що структура Дитячої лікарні майбутнього включатиме стаціонар на 250 ліжок, консультативно-діагностичний відділ, радіологічний комплекс, пансіонат та гуртожиток для медичного персоналу, господарчий комплекс, паркову зона з ігровими майданчиками, зону паркінгу автомобілів відвідувачів, зону заїзду амбулансів та зону гелікоптера.

Пан Максимчук детальніше зупинився на структурі стаціонару Дитячої лікарні майбутнього. Лікарня розрахована на 250 ліжок, з яких:

• перинатальний центр – 60 ліжок;
  • відділ онкогематологічних захворювань – 70 ліжок;
  • онкологічних захворювань – 40 ліжок;
  • хірургічний відділ – 30 ліжок;
  • педіатричний відділ – 30 ліжок;
  • відділ реанімації та інтенсивної терапії – 20 ліжок.

Андрій Мирошніченко розповів про подальші плани Фонду щодо реалізації проекту створення та будівництва Дитячої лікарні майбутнього. «Ми надзвичайно раді тому, який відгук цей проект знайшов у серцях громадян України», – сказав пан Мирошніченко. Також він розповів про нову рекламну кампанію, яка розпочнеться 2007 року на зовнішніх носіях, у телевізійному просторі та у всесвітній мережі Інтернет. Окрім того, Андрій Мирошніченко повідомив, що Фонд планує розгорнути велику кампанію зі збору коштів за кордоном.

За словами пана Мирошніченка, у лютому 2007 планується оголосити відкритий конкурс на посаду Директора Дитячої лікарні майбутнього, а у квітні 2007 року – вийти на етап затвердження проекту лікарні. Також Фонд «Україна 3000» проводить переговори з Національною телекомпанією України щодо створення щотижневої програми, присвяченої створенню та будівництву Дитячої лікарні майбутнього.

Як повідомлялося, Всеукраїнський телемарафон «Дитяча лікарня майбутнього» відбувся 17 грудня 2006 року з 13:00 до 17:00. Під час акції українській громаді було представлено проект створення та будівництва Дитячої лікарні майбутнього, а також підбито підсумки масштабного промоційного туру на підтримку проекту. Промо-тур тривав з 29 вересня по 15 грудня 2006 року, за цей час представники Фонду «Україна 3000» презентували проект Дитячої лікарні майбутнього в усіх обласних центрах України.

З детальнішою інформацією щодо проекту «Дитяча лікарня майбутнього» можна ознайомитися на нашому сайті. Кількість зібраних коштів та повний список благодійників оновлюються щодня.