Відбувся святковий концерт «Різдвяні фантазії» на честь благодійникв, які зробили внесок у проект «Дитяча лікарня майбутнього»

28.01.2007, 22:39 Версія для друку

26 січня 2007 року у Національній опері України ім. Т. Г. Шевченка відбувся концерт «Різдвяні фантазії», влаштований на честь благодійників, які долучилися до реалізації проекту «Дитяча лікарня майбутнього».

Концерт, організований Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000» та АКБ «Трансбанк», відвідали відомі діячі політики, медицини, культури, бізнесмени, громадські діячі, церковні ієрархи, представники партнерів Фонду «Україна 3000» та спонсорів проекту «Дитяча лікарня майбутнього».

У своєму виступі перед початком концерту Голова Правління Фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук подякував усім, хто зробив свій внесок у створення Дитячої лікарні майбутнього. Пан Максимчук висловив сподівання, що до проекту долучаться нові партнери, адже він і надалі потребуватиме підтримки та розуміння української громади. «Ми продемонстрували світу, що відповідальність, небайдужість, бажання творити добро є найкращими ознаками сучасного українського суспільства», – зазначив Олександр Максимчук.

У концерті взяли участь мистецький центр «Майстерня пісні» під керівництвом Наталії Половинки, група «Дивні», квартет «Класік-модерн», проект «Сніжність» у складі Юлії Лорд та Юрія Гнатковського, співаки Олег Лисій та Роман Цимбала, а також оркестр «INSO-Львів». У дійстві взяли участь артисти модерн-балету «Стелз».