Кошти, зібрані під час Благодійного балу в Каліфорнії, підуть на навчання у США українських лікарів

19.02.2007, 12:19 Версія для друку

17 лютого 2007 року представники Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» взяли участь у традиційному Благодійному балі, який організує Товариство допомоги Україні в Каліфорнії. У заході, який пройшов у Лос-Анджелесі, в готелі Manhattan Beach Marriott, взяли участь Голова Правління Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук, Голова Правління Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» Віра Павлюк, директор музею радіо та телебачення НТКУ Юлія Максимчук. Гостей приймали голова Товариства допомоги Україні в Каліфорнії Люба Кеске та президент Товариства Анна Прокопович.

У благодійному балі взяли участь понад 350 чоловік. Гості балу мали можливість зробити свій внесок у проект створення та будівництва Дитячої лікарні майбутнього. Перед початком балу його учасники переглянули відеозвернення Голови Наглядової ради Фонду «Україна 3000» пані Катерини Ющенко. Пані Катерина привітала всіх присутніх та подякувала Товариству допомоги Україні в Каліфорнії за організацію балу. «Я дуже пишаюся моїми співвітчизниками-українцями з Каліфорнії, які сьогодні вирішили об’єднатися для того, щоб допомогти важкохворим дітям України», – наголосила вона. Катерина Ющенко зазначила, що проект створення та будівництва лікарні поступово об’єднує націю. Лише за кілька місяців ідея створення Дитячої лікарні майбутнього згуртувала українців в Україні, а сьогодні до них приєднуються українці з усього світу. За чотири місяці на створення лікарні зібрано майже 260 мільйонів гривень.

Зібрані під час заходу кошти планується спрямувати на навчання у Каліфорнії українських спеціалістів, які працюватимуть у Дитячій лікарні майбутнього та лікарнях – учасницях програми «Від лікарні до лікарні» Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000».

На фото: Організатори балу подружжя Прокоповичів та Голова Правління Фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» Віра Павлюк.