Представники Фонду «Україна 3000» відвідали дитячі лікувальні заклади Каліфорнії

20.02.2007, 11:47 Версія для друку

19 лютого 2007 року Голова Правління Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук та Голова Правління Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» Віра Павлюк відвідали дитячу лікарню «Сідарз-Сінай Медікал Сентер» та Дитячу лікарню Лос-Анджелесу.

Представники Фонду «Україна 3000» оглянули приміщення лікарень, поспілкувалися з лікарями та пацієнтами. Також було проведено зустрічі з керівництвом лікарень, під час яких сторони домовилися про стажування у «Сідарз-Сінай» та Дитячій лікарні Лос-Анджелесу українських лікарів.

Дитяча лікарня «Сідарз-Сінай Медікал Сентер» (Cedars-Sinai Medical Center) є одним із найстаріших та найбільших медичних закладів на Заході Сполучених Штатів. Тут працюють понад 12 тисяч чоловік, які приймають та обслуговують більш ніж 300 тисяч пацієнтів на рік. Дитяча лікарня Лос-Анджелесу (Children’s Hospital Los Angeles), якій понад 100 років, приймає понад 11 тисяч пацієнтів на рік. Цей педіатричний заклад відомий своїми освітніми та дослідницькими програмами у багатьох напрямках медичної науки.

Представники Фонду «Україна 3000» перебувають у Лос-Анджелесі (Каліфорнія, США) на запрошення Товариства допомоги Україні в Каліфорнії. 17 лютого вони взяли участь у Благодійному балі, влаштованому Товариством. Кошти, зібрані під час балу, будуть спрямовані на навчання у Каліфорнії українських спеціалістів, які працюватимуть у Дитячій лікарні майбутнього та лікарнях – учасницях програми «Від лікарні до лікарні».