Олександр Максимчук та Віра Павлюк побували у двох дитячих лікарнях Каліфорнії

22.02.2007, 11:39 Версія для друку

21 лютого 2007 року Голова Правління Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук та Голова Правління Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» Віра Павлюк відвідали дитячу лікарню «Люсіль Паккард» у Стенфорді та дитячу лікарню «Маттел» при Університеті Каліфорнії та Лос-Анджелесу.

Представники Фонду «Україна 3000» оглянули приміщення лікарень, поспілкувалися з лікарями та пацієнтами. Також було проведено з керівництвом лікарень, під час яких сторони обговорили питання навчання тут українських лікарів. Окрім того, Олександр Максимчук та Віра Павлюк вивчали структуру правління, фінансування та організації роботи лікарень, а також ознайомилися з обладнанням, яке використовується у відділенні реанімації новонароджених.

Дитяча лікарня Люсіль Паккард (Lucile Packard Children's Hospital), заснована 1919 року при Стенфордському університеті, є одним з найкращих дитячих медичних закладів США. Тут працюють понад 5000 чоловік – лікарів, медичних сестер, волонтерів; працівники лікарні також викладають у Стенфордському університеті. Лікарня має найсучасніше медичне обладнання. Головний принцип її працівників – якнайменше травмувати маленьких пацієнтів, створюючи їм комфортні умови для перебування та лікування.

Дитяча лікарня «Маттел» (Mattel Children's Hospital at UCLA) була засновано у 1950 році при Університеті Каліфорнії (Лос-Анджелес), що дає лікарям можливість доступу до науково-дослідницьких проектів та ресурсів, зосереджених в Університеті. Лікарня обслуговує понад 37 тисяч маленьких пацієнтів на рік і відома своїми міжнародними програмами. Окрім традиційного спектру педіатричних послуг, лікарня спеціалізується на лікуванні дітей, хворих на ВІЛ/СНІД та онкологічні хвороби. Щороку цей медичний заклад організовує та проводить літні табори для онкохворих дітей.

Представники Фонду «Україна 3000» перебувають у Лос-Анджелесі (Каліфорнія, США) на запрошення Товариства допомоги Україні в Каліфорнії. 17 лютого вони взяли участь у Благодійному балі, влаштованому Товариством. Кошти, зібрані під час балу, будуть спрямовані на навчання у Каліфорнії українських спеціалістів, які працюватимуть у Дитячій лікарні майбутнього та лікарнях – учасницях програми «Від лікарні до лікарні».