Українська Русский English
 
 

Новини

Олександр Максимчук та Віра Павлюк побували у двох дитячих лікарнях Каліфорнії

22.02.2007, 11:39 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

21 лютого 2007 року Голова Правління Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук та Голова Правління Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» Віра Павлюк відвідали дитячу лікарню «Люсіль Паккард» у Стенфорді та дитячу лікарню «Маттел» при Університеті Каліфорнії та Лос-Анджелесу.

Представники Фонду «Україна 3000» оглянули приміщення лікарень, поспілкувалися з лікарями та пацієнтами. Також було проведено з керівництвом лікарень, під час яких сторони обговорили питання навчання тут українських лікарів. Окрім того, Олександр Максимчук та Віра Павлюк вивчали структуру правління, фінансування та організації роботи лікарень, а також ознайомилися з обладнанням, яке використовується у відділенні реанімації новонароджених.

Дитяча лікарня Люсіль Паккард (Lucile Packard Children's Hospital), заснована 1919 року при Стенфордському університеті, є одним з найкращих дитячих медичних закладів США. Тут працюють понад 5000 чоловік – лікарів, медичних сестер, волонтерів; працівники лікарні також викладають у Стенфордському університеті. Лікарня має найсучасніше медичне обладнання. Головний принцип її працівників – якнайменше травмувати маленьких пацієнтів, створюючи їм комфортні умови для перебування та лікування.

Дитяча лікарня «Маттел» (Mattel Children's Hospital at UCLA) була засновано у 1950 році при Університеті Каліфорнії (Лос-Анджелес), що дає лікарям можливість доступу до науково-дослідницьких проектів та ресурсів, зосереджених в Університеті. Лікарня обслуговує понад 37 тисяч маленьких пацієнтів на рік і відома своїми міжнародними програмами. Окрім традиційного спектру педіатричних послуг, лікарня спеціалізується на лікуванні дітей, хворих на ВІЛ/СНІД та онкологічні хвороби. Щороку цей медичний заклад організовує та проводить літні табори для онкохворих дітей.

Представники Фонду «Україна 3000» перебувають у Лос-Анджелесі (Каліфорнія, США) на запрошення Товариства допомоги Україні в Каліфорнії. 17 лютого вони взяли участь у Благодійному балі, влаштованому Товариством. Кошти, зібрані під час балу, будуть спрямовані на навчання у Каліфорнії українських спеціалістів, які працюватимуть у Дитячій лікарні майбутнього та лікарнях – учасницях програми «Від лікарні до лікарні».


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: