Представники Фонду «Україна 3000» зустрілися з керівництвом корпорації «Дженерал Електрік»

26.02.2007, 21:38 Версія для друку

26 лютого 2007 року відбулася зустріч представників Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» з керівництвом корпорації «Дженерал Електрік». У заході взяли участь Голова Наглядової ради Фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко, Міністр охорони здоров’я України Юрій Поляченко, радник Голови Наглядової ради Фонду «Україна 3000» Андрій Мирошніченко, Голова правління Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» Віра Павлюк, прес-секретар Голови Наглядової ради Фонду «Україна 3000» Марина Антонова, генеральний директор АТ «Ганза» Петро Багрій, а також представники «Дженерал Електрік» – Президент компанії Рейнальдо Гарсія, регіональний менеджер у Східній Європі Джим Адемай, сервіс-менеджер у Східній Європі Джерджелі Свед, президент в Росії та СНД Пітер Черних, менеджер з маркетингу Рене Прун’єр та представник «Дженерал Електрік» в Україні Олена Кучерук.

Під час зустрічі керівництву «Дженерал Електрік» було представлено медичні програми, які реалізуються в Україні. Пані Катерина Ющенко розповіла про проекти, ініційовані Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000», – «Дитяча лікарня майбутнього» та «Від лікарні до лікарні». Представники «Дженерал Електрік» та Фонду «Україна 3000» намітили шляхи співпраці у рамках цих проектів, зокрема обговорили можливості навчання та стажування українських лікарів за кордоном.

Юрій Поляченко представив програми у сфері охорони здоров’я, ініційовані Президентом України та Кабінетом Міністрів. Також Юрій Поляченко розповів про проекти, які можуть представляти інтерес для «Дженерал Електрік» з точки зору можливої співпраці. Зокрема, представників «Дженерал Електрік» зацікавив проект «Дитяча лікарня майбутнього».

У свою чергу, Рейнальдо Гарсія розповів про нові досягнення корпорації «Дженерал Електрік» у сфері лікування онкологічних захворювань.

«Дженерал Електрік» – транснаціональна багатопрофільна корпорація. Основні види її діяльності – випуск високотехнологічної продукції (авіаційні двигуни, турбіни, промислові пластмаси, медичне діагностичне обладнання), виробництво (освітлювальні системи, побутова техніка, промислові та енергетичні системи, електродвигуни, локомотиви тощо) та надання послуг (фінансові послуги – фінансування, оренда, корпоративне та споживче кредитування, телебачення та послуги комп’ютерних мереж). Компанія має досвід в устаткуванні обладнанням «під ключ» клініко-діагностичних центрів, хірургічних та реанімаційних відділень лікарень, де високоякісне обладнання об’єднано в єдину інформаційну систему, що дає можливість вирішувати складні діагностичні завдання.