Відбулася церемонія передачі комплекту документів «Передпроектні пророблення» Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері та дитини – Дитячої лікарні майбутнього

20.04.2007, 20:15 Версія для друку

20 квітня 2007 року у приміщенні Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» відбулася урочиста церемонія передачі комплекту документів «Передпроектні пророблення» Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері та дитини – Дитячої лікарні майбутнього. На заході були присутні представники Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000», Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього», Державного управління справами, а також представники розробника документації – приватного підприємства «Медсервіс-партнер».

Під час церемонії Голова правління Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» Віра Павлюк прийняла від директора ПП «Медсервіс-партнер» Сергія Цісара три комплекти документів, які складають документацію «Передпроектні пророблення».

Передача документації відбулася із випередженням терміну на місяць.

Ця акція є важливим етапом у процесі створення Дитячої лікарні майбутнього.

Найближчим часом відбудеться засідання Наглядової ради Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього», на якому будуть розглянуті подані документи та визначені подальші кроки у створенні лікарні.