Українська Русский English
 
 

Новини

Розпочалася завершальна частина конкурсу на відбір Генерального проектувальника Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини

18.07.2007, 14:37 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

18 липня 2007 року в приміщенні Інформаційного агентства «УНІАН» Благодійний фонд «Дитяча Лікарня майбутнього» провів прес-конференцію, на якій було оприлюднено порядок завершальної частини конкурсу на відбір Генерального проектувальника Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – Дитячої лікарні майбутнього. У заході взяли участь Голова Наглядової ради Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» Андрій Мирошніченко, виконавчий директор Фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» Олена Коваленко, член Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Василь Вовкун та керівник прес-служби Фонду «Україна 3000» Марина Антонова.

В ході прес-конференції її учасники ознайомили журналістів з перебігом конкурсу на відбір Генерального проектувальника Дитячої лікарні майбутнього, який було оголошено 21 травня 2007 року.

Голова Наглядової ради Фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» Андрій Мирошніченко повідомив, що у травні 2007 року Фонд уклав договір з Консалтинговою компанією «Укрєвроінтеграція» (Львів), яка надає послуги у сфері проектного менеджменту. Компанія забезпечила логістику організації та супроводу конкурсу, зокрема – провела моніторинг світових та вітчизняних архітектурно-проектних організацій, надала допомогу у розробці Конкурсної документації. За результатами проведеного моніторингу був сформований список потенційних учасників конкурсу – це 50 компаній з усього світу. Всі ці компанії отримали лист-запрошення до участі в конкурсі. Відгукнулося близько 20 компаній, які, розуміючи важливість проекту та його надзвичайну цікавість, висловили готовність взятися за його розробку; ці компанії отримали повний комплект Конкурсної документації. Протягом двох місяців з тих чи інших причин частина компаній відмовилася від участі в конкурсі.

Учасники прес-конференції виклали план заходів, передбачених у рамках завершальної частини конкурсу. Так, 19 липня 2007 року, о 18:00 за київським часом, закінчується строк подання Конкурсних пропозицій. Розкриття пропозицій відбудеться 20 липня.

Компанії, які беруть участь у конкурсі, мають подати Конкурсні пропозиції, до яких входять:

  1. Ескізний проект Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини (розміщується на планшетах у графічній формі).
  2. Концепт-ідея Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини (у формі пояснювальної записки обсягом не більше 10 сторінок друкованого тексту).
  3. Додаткові документи (загальні відомості про Учасника, кваліфікаційна частина Конкурсної пропозиції, графік виконання робіт, оферта тощо), які зберігаються до закінчення Конкурсу та підведення його підсумків.

Розглядатиме пропозиції Конкурсний комітет, до складу якого увійшли всесвітньо відомі архітектори та медики з Європи, Північної Америки, країн СНД. Члени Конкурсного комітету розглянуть подані пропозиції з точки зору архітектурних рішень та дотримання медичного завдання. Засідання Конкурсного комітету відбуватимуться 25-26 липня. Незалежне спостереження за дотриманням процедури конкурсу проводитиме Наглядова рада Конкурсу, до якої входять представники Асоціації педіатрів України, Нотаріальної палати, Асоціації правників України.

Ескізні проекти, подані на конкурс, будуть доступні для ознайомлення всім бажаючим. З цією метою з 23 по 26 липня 2007 року у Великому виставковому залі Українського Дому в Києві проходитиме виставка «Ескізний проект Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини». Докладно про концепцію виставки розповів член Наглядової ради Фонду «Україна 3000», відомий режисер Василь Вовкун. Він зазначив, що мета цієї виставки – не лише представити на розгляд громадськості конкурсні проекти, а й підкреслити завершення вагомого етапу величезного проекту – створення Дитячої лікарні майбутнього. Також Василь Вовкун повідомив, що у Центральному залі Українського Дому гості виставки можуть ознайомитись із списком благодійників, які зробили внесок у створення Дитячої лікарні майбутнього. Виставка працюватиме з 10:00 до 18:00, вхід – вільний.

Андрій Мирошніченко також повідомив, що 24 липня 2007 року буде проведено перше засідання Опікунської ради благодійної програми «Дитяча Лікарня майбутнього». До складу Опікунської ради увійшли найбільші благодійники та громадські діячі. Планується, що у засіданні Опікунської ради візьме участь Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко.

Окрім того, Андрій Мирошніченко розповів, якою буде процедура визначення переможця конкурсу. 26 липня 2007 року Конкурсний комітет проведе заключне засідання, під час якого обере з представлених пропозицій три найкращі. На підставі рішення Конкурсного комітету вищий керівний орган Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» – Конференція – проведе процедуру визначення переможця. Делегати Конференції уважно розглянуть комерційну частину пропозицій – ціна, умови платежу, терміни виконання робіт, ділова репутація. Компанія, пропозиція якої найбільше задовольнятиме делегатів Конференції за цими критеріями, і буде визнана переможцем конкурсу.

Учасники прес-конференції запевнили представників ЗМІ, що всі процедури завершального етапу конкурсу на відбір Генерального проектувальника відбуватимуться відкрито і прозоро. Заплановано брифінг членів Опікунської ради благодійної програми «Дитяча Лікарня майбутнього», передбачається трансляція на великий екран Центрального залу Українського Дому роботи Конференції, спілкування с пресою членів Конкурсного комітету та Наглядової ради. Представники Фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» закликали журналістів долучитися до висвітлення заходів, передбачених у ході завершальної частини конкурсу на відбір Генерального проектувальника Центру.


Орієнтовний план заходів завершальної частини конкурсу на відбір Генерального проектувальника Центру охорони здоров’я матері і дитини

20 липня 14:00 – 16:00,
приміщення МБФ «Україна 3000»
Розкриття конкурсних пропозицій
23-26 липня 10:00 – 18:00
Український Дім, Великий виставковий зал
Виставка «Ескізний проект Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини»
24 липня приблизно о 12:00
Український Дім
Брифінг для журналістів членів Опікунської ради благодійної програми «Дитяча Лікарня майбутнього»
26 липня з 17:00
Український Дім
Заходи завершальної частини конкурсу та визначення переможця

Збір коштів триває. Зробити свій внесок у створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері та дитини можна, переказавши кошти на розрахункові рахунки Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього».


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: