Відбулося розкриття пропозицій, які надійшли на конкурс на відбір Генерального проектувальника Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини

20.07.2007, 18:24 Версія для друку

20 липня 2007 року у приміщенні Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» відбулося розкриття пропозицій, які надійшли на конкурс на відбір Генерального проектувальника Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – Дитячої лікарні майбутнього.

У заході взяли участь члени Правління Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» – Віра Павлюк (Голова Правління), Інна Голованчук, Тетяна Кареліна, Олена Коваленко та Ростислав Замлинський; члени Наглядової ради Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» – Андрій Мирошніченко (Голова Наглядової ради), Ігор Сидоров, Терентій Набухотний і Таліна Кравцова; секретар Конкурсного комітету Ігор Кузьмак, а також представники компаній, які беруть участь у конкурсі.

Загалом на конкурс надійшло сім пропозицій. Розкриття пропозицій відбулося згідно встановленої процедури, всі пропозиції відповідали Конкурсним вимогам.

Комерційні пропозиції, які входять до пакету поданих на Конкурс документів (так званий «Конверт №2»), згідно з процедурою, передані на зберігання нотаріусу, де вони перебуватимуть до оголошення рішення Конкурсного комітету.

Представлені на конкурс пропозиції будуть доступні для ознайомлення у Великому виставковому залі Українського дому в Києві з 23 по 26 липня 2007 року. 25-26 липня проходитимуть засідання Конкурсного комітету. Завершальна частина конкурсу і визначення переможця конкурсу відбудеться 26 липня 2007 року.