Розпочала роботу виставка «Ескізний проект Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини»

23.07.2007, 11:13 Версія для друку

23 липня 2007 року о 10:00 у Великому виставковому залі Українського Дому в Києві розпочала роботу виставка «Ескізний проект Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини».

Протягом чотирьох днів, до 26 липня, усі бажаючі можуть ознайомитись із проектами, які надійшли на конкурс на відбір Генерального проектувальника Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – Дитячої лікарні майбутнього. Виставка працюватиме з 10:00 до 18:00, вхід – вільний.

У конкурсі беруть участь сім проектів. Розкриття конкурсних пропозицій відбулося 20 липня 2007 року.

25-26 липня архітектурне рішення та дотримання медичного завдання по кожному з проектів вивчатиме Конкурсна комісія, до якої увійшли всесвітньо відомі архітектори та медики з Європи, Північної Америки, країн СНД. Незалежне спостереження за дотриманням процедури конкурсу проводитиме Наглядова рада Конкурсу, до якої входять представники Асоціації педіатрів України, Нотаріальної палати, Асоціації правників України.

Переможця конкурсу на відбір Генерального проектувальника Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини буде визначено 26 липня 2007 року. Конкурсна комісія обере з представлених проектів три найкращі, після чого Конференція – вищий керівний орган Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього», – уважно вивчить комерційну складову кожної з цих пропозицій. Компанія, пропозиція якої найбільше задовольнятиме делегатів Конференції за критеріями ціни, умов платежу, термінів виконання робіт, ділової репутації, і буде визнана переможцем конкурсу.

Нагадаємо, конкурс на відбір Генерального проектувальника Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – Дитячої лікарні майбутнього було оголошено 21 травня 2007 року. Конкурс проводився на закритій основі. На замовлення Фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» було проведено моніторинг світових та вітчизняних архітектурно-проектних організацій, за результатами якого був сформований список потенційних учасників конкурсу – це 50 компаній з усього світу, – яким було направлено лист-запрошення до участі в конкурсі. Відгукнулися близько 20 компаній, які до 4 червня 2007 року отримали пакет конкурсної документації. Початок завершальної частини конкурсу було оголошено 18 липня, під час прес-конференції, яку Благодійний фонд «Дитяча Лікарня майбутнього» провів у приміщенні Інформаційного агентства «УНІАН».