Переможцем конкурсу на відбір Генерального проектувальника Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини стала компанія Building Design Partnership Structure

27.07.2007, 01:17 Версія для друку

27 липня 2007 року Конференція Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» визначила переможця конкурсу на відбір Генерального проектувальника Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.

Переможцем конкурсу стала компанія Building Design Partnership Structure (Манчестер, Велика Британія). Делегати Конференції прийняли це рішення одноголосно.

Протокол засідання Конференції зачитав її голова Андрій Мирошніченко. Також було зачитано протокол Наглядової ради Конкурсу, яка засвідчила дотримання процедури конкурсу та прозорість прийняття рішення.

Голова Конференції Андрій Мирошніченко урочисто передав оферту компанії Голові Правління Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» пані Вірі Павлюк, яка її акцептувала.

Отже, компанія Building Design Partnership Structure визначена Генеральним проектувальником Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – Дитячої лікарні майбутнього. Протягом найближчого часу сторони узгодять умови подальшої співпраці та укладуть відповідний договір.