Благодійний футбольний матч «Подаруй своє серце дітям» завершився перемогою українців

05.09.2007, 11:10 Версія для друку

4 вересня 2007 року на стадіоні «Динамо» в Києві відбувся благодійний футбольний матч «Подаруй своє серце дітям». До складу команд увійшли Андрій Шевченко, Олег Блохін, Ігор Бєланов, Володимир Кличко, Андрій Медведєв, Сергій Бубка, Святослав Вакарчук, Паоло Мальдіні, Леонардо, Алессандро Костакурта, Джанні Моранді та інші українські й італійські зірки спорту та шоу-бізнесу. Ведучими матчу були Маша Єфросініна і Юрій Горбунов.

Перед початком матчу до глядачів звернулася Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко. Пані Катерина висловила подяку всім глядачам та учасникам благодійного матчу. «Адже це не просто підтримка проекту «Дитяча лікарня майбутнього», це – допомога маленьким громадянам України», – підкреслила вона. «Я переконана, що цей матч стане справжньою спортивною та благодійною подією року. І сьогодні я однаково сильно буду вболівати за обидві команди, адже разом ми робимо одну велику справу», – наголосила Катерина Ющенко.

Перед глядачами також виступили Андрій Шевченко і Джанні Моранді. Від імені учасників італійської збірної Джанні Моранді передав на створення Дитячої лікарні майбутнього 50 тисяч євро.

За перебігом подій на полі спостерігали Президент України Віктор Ющенко, відомий французький актор Жерар Депардьє, інші поважні політики, спортсмени, громадські діячі. Загалом на стадіоні «Динамо» зібралося понад 15 тисяч глядачів.

Матч завершився з рахунком 5:4 на користь українців. Андрій Шевченко вручив пам’ятні кубки капітану італійської збірної Джанні Моранді та пані Катерині Ющенко.

Після закінчення матчу відбувся концерт зірки італійської естради Джанні Моранді. Дійство закінчилось святковим феєрверком.

Ініціатива проведення благодійного футбольного матчу «Подаруй своє серце дітям» належить Благодійному фонду Андрія Шевченка та ЗАТ «Оболонь». Метою цієї акції є популяризація здорового способу життя, позитивних цінностей і традицій благодійності серед українців. Зібрані кошти планується спрямувати на реалізацію проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – Дитячої лікарні майбутнього та на благодійні проекти Фонду Андрія Шевченка.