Відбулися робочі зустрічі представників Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» та компанії – проектанта лікарні

01.09.2007, 19:07 Версія для друку

28-30 серпня 2007 року у приміщенні Фонду пройшли робочі зустрічі, присвячені обговоренню проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – Дитячої лікарні майбутнього. У заходах взяли участь архітектори проекту – Нейл Кейденхед та Антуан Біссере – представники Bdpgroupe6 (спільного підприємства у складі компаній BDP Ltd. з Великої Британії та Groupe6 з Франції) та Тобі Бенфілд, представник компанії EC Harris, яка займається плануванням простору в медичних установах. З української сторони були залучені провідні фахівці у галузі педіатрії, проектування, будівництва та представники Фонду «Дитяча Лікарня майбутнього»на чолі з Головою Правління Фонду  пані Вірою Павлюк.

Під час зустрічей було детально розглянуто орієнтовне розміщення відділень та службових приміщень майбутньої лікарні. Присутні на зустрічах лікарі висловили пропозиції на основі власного практичного досвіду. Всі пропозиції будуть враховані у роботі спеціалістів компанії Bdpgroupe6. Також було проведено зустрічі з представниками провідних українських архітектурних компаній, які можуть адаптувати проект переможця до вимог чинного законодавства України.