Представники Фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» відвідали у Берліні дитячу лікарню «Домінікус»

13.02.2008, 14:44 Версія для друку

13 лютого 2008 року представники Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» на чолі з Головою Наглядової ради Фонду пані Катериною Ющенко відвідали у Берліні дитячу лікарню «Домінікус».

Візит відбувся у рамках програми ознайомлення з найсучаснішими технологіями будівництва лікарень. Клініка «Домінікус» побудована за так званим модульним методом, який дозволяє за короткий термін змонтувати лікарню з урахуванням її медичного завдання та архітектурного проекту. Співробітники Фонду «Україна 3000» зустрілися з представниками фірми, яка використовує таку технологію у будівництві лікувальних закладів, і збудувала, окрім клініки «Домінікус», кілька лікарень у Німеччині та інших країнах. Під час зустрічі фірма ознайомила українську сторону з концепцію модульного будівництва.

Також представники Фонду «Україна 3000» оглянули лікарню та поспілкувалися з її керівництвом та пацієнтами.

Раніше, з метою вивчення передового досвіду у сфері будівництва лікувальних закладів, була створена спеціальна робоча група, члени якої відвідують провідні світові дитячі клініки. Ознайомлення з новітніми досягненнями у сфері будівництва медичних закладів відбувається задля застосування цього досвіду у будівництві Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – «Дитячої лікарні майбутнього». До робочої групи входять представники Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000», Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього», а також члени Опікунської ради благодійної програми «Дитяча лікарня майбутнього». Зокрема, наприкінці січня члени робочої групи побували у трьох німецьких лікарнях. Робоча група планує здійснити ще низку поїздок до кращих дитячих лікарень та провести зустрічі з будівельними компаніями, які у своїй роботі впроваджують новітні технології.