Фонд «Україна 3000» та Школа медицини Університету Еморі домовилися про співпрацю

21.02.2008, 17:04 Версія для друку

20 лютого 2008 року відбулася зустріч представників Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000», Міністерства охорони здоров’я України та Школи медицини Університету Еморі (Атланта, США). У зустрічі взяли участь Голова Наглядової ради Фонду пані Катерина Ющенко, заступник міністра охорони здоров’я України Василь Лазоришинець, Голова Правління Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» Віра Павлюк.

Професор Кеннет Ролкер, голова делегації Школи медицини, розповів про співпрацю Школи з лікарнями та навчальними медичними закладами Грузії. Пані Катерина представила пріоритетні напрями роботи Фонду у сфері медицини, зокрема – програми «Дитяча лікарня майбутнього» та «Від лікарні до лікарні».

Сторони домовилися про створення спеціальних програм навчання у сфері адміністрування медичних закладів, зокрема – магістерських програм, а також про навчання українських лікарів на базі Університету по програмі «Дитяча лікарня майбутнього». Представники Університету Еморі, Фонду «Україна 3000» та МОЗ України домовилися про створення робочої групи, яка розробить пріоритети навчання, а також визначить тих лікарів, які братимуть участь у спільному проекті.

19 лютого Віра Павлюк та Василь Лазоришинець відвідали Школу медицини Університету Еморі та ознайомилися з її роботою.