Українських фахівців для роботи в «Дитячій лікарні майбутнього» готуватимуть у Медичному центрі Cedars Sinai

11.04.2008, 13:59 Версія для друку

10 квітня 2008 року представники Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» взяли участь у другій телеконференції між українськими фахівцями та представниками Медичного центру Cedars Sinai (США).

У заході, який відбувся у приміщенні Фонду «Україна 3000», взяли участь головний науковий співробітник Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, доктор медичних наук Юлія Давидова, провідний науковий співробітник ІПАГу, лікар-неонатолог, доктор медичних наук Тетяна Куриліна, головний фахівець МОЗ з токсикології та екстреної медичної допомоги, доктор медичних наук Борис Шейман, Голова Правління благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» Віра Павлюк та експерт департаменту медичних програм Фонду «Україна 3000» Тарас Ткачук. Зі сторони Медичного центру Cedars Sinai участь у конференції взяли керівник педіатричного відділення Чарльз Сімонс, заступник керівника відділення охорони здоров’я жінки Кімберлі Грегорі, клінічний консультант з питань коагуляції відділення патології та лабораторної медицини Оксана Чернятчук, керівник центру болю Крістофер Зарембінські, керівник проектів Олена Реганюк, неонатолог, консультант з систем навчання та симуляторів Халех Мір, директор з телемедичних систем Рон Райлі, асистент доктора Чарльза Сімонса Карлос Кастелон та відповідальний за співпрацю між Фондом «Україна 3000» та Медичним центром Cedars Sinai Богдан Маленяк.

Темою конференції було обговорення пілотної моделі Програми міжнародного співробітництва у галузі охорони здоров’я, що була представлена спеціалістами центру Cedars Sinai. Учасниками було визначено основні аспекти моделі, завдання, очікувані результати від співробітництва.

Також було обговорено спільні плани щодо підготовки українських фахівців для Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – «Дитячої лікарні майбутнього», а саме – поїздок на 1-3-тижневе інтенсивне стажування «мультидисциплінарної команди», яку складуть фахівці у галузях педіатрії, неонатології, акушерства та гінекології, інтенсивної терапії та менеджменту лікарні.

Учасники домовилися про проведення наступних конференцій, під час яких узгодять питання щодо конкретних програм навчання та терміну, в який перша група українських фахівців поїде на пілотне стажування до Медичного центру Cedars Sinai.

Медичний центр Cedars Sinai є одним із найстаріших та найбільших медичних закладів на Заході Сполучених Штатів Америки. Тут працюють понад 12 тисяч чоловік, які приймають та обслуговують більш ніж 300 тисяч пацієнтів на рік.

Це вже друга телеконференція між українськими фахівцями та представниками Медичного центру Cedars Sinai. Попередня зустріч у такому форматі відбулася 18 липня 2007 року.