Компанія «Elekta» передала Фонду «Україна 3000» систему для малоінвазивної нейрохірургії

02.10.2008, 19:14 Версія для друку

Переможець конкурсу на відбір постачальника медичного обладнання в радіо-лікувальний відділ радіологічного комплексу Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини продовжує благодійну діяльність, спрямовану на покращення здоров’я громадян України.

Компанія «Elekta», світовий лідер новітніх технологій лікування раку і мозкових порушень, передала Міжнародному благодійному фонду «Україна 3000» систему Leksell Stereotactic System® для малоінвазивної нейрохірургії.

Церемонія передачі відбулася 30 вересня 2008 року в присутності Її Величності Королеви Швеції Сільвії та Голови Наглядової ради Фонду «Україна 3000» пані Катерини Ющенко. Також у ній взяли участь міністр охорони здоров’я України Василь Князевич, виконавчий віце-президент компанії «Elekta» Йохан Седіхн, представник компанії «SweCare» Ларс Гатенбек, директор департаменту медичних програм Фонду «Україна 3000» Віра Павлюк.

Leksell Stereotactic System® – це система для вдосконаленої стереотаксичної нейрохірургії, малоінвазійної форми хірургії, що надає можливість хірургу проводити біопсію і лікувати мозкові порушення з високою точністю і мінімальним травмуванням пацієнта. Стереотаксична система Leksell стала системою вибору цілого світу для лікування функціональних захворювань, наприклад, хвороби Паркінсона. Загальна вартість обладнання, що також включає навчання на одному з визнаних європейських базисних об’єктів, складає приблизно 70 тисяч євро.

Пані Катерина Ющенко подякувала компанії «Elekta» та Королеві Сильвії за подарунок. «Мені приємно відзначати, що в такий спосіб здійснюється основна мета роботи нашого Фонду – пошук надійних партнерів і сучасного обладнання для облаштування українських лікарень», – сказала вона. Пані Катерина відзначила доброчинну діяльність компанії «Elekta», яка вкотре продемонструвала приклад соціальної відповідальності бізнесу.

Компанія «Elekta» є компанією з охорони здоров’я людини, що ініціює суттєві новаторські і клінічні рішення для лікування раку і мозкових порушень. Компанія розробляє складні ультрасучасні засоби і системи планування лікування для радіотерапії і радіохірургії, а також системи програмного забезпечення для вдосконалення технологічного процесу лікування раку. Сьогодні рішення компанії «Elekta» в онкології і нейрохірургії застосовують понад 5 тисяч лікарень в усьому світі, і кожного дня понад 100 тисяч пацієнтів отримують діагностику або лікування за допомогою обладнання від «Elekta Group». В компанії працює близько 2,5 тисячі співробітників по всьому світу. Корпоративна штаб-квартира знаходиться в Стокгольмі, Швеція.