Відбулася чергова нарада щодо розробки проектно-кошторисної документації «Дитячої лікарні майбутнього»

12.02.2009, 14:59 Версія для друку

10-11 лютого 2009 року в Києві пройшла чергова робоча нарада з головним проектантом Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – консорціумом BDP.

В ході наради була розглянута низка питань щодо розробки проектно-кошторисної документації.

Особливу увагу учасники засідань приділили проекту експериментальної програми, в якій розглядаються та обґрунтовуються відхилення від діючих архітектурно-містобудівних документів, вимог Державних будівельних норм України, Правил забудови міста Києва та інших нормативних документів.

З метою розрахунку радіаційного захисту типових приміщень для діагностичного обладнання та лінійних прискорювачів детально опрацьовані радіологічне відділення та відділення функціональної діагностики.

Також під час наради було детально розглянуто проектну документацію пансіонату для дітей та батьків, який є окремою будівлею та розташований на певній відстані від головного комплексу, у великому парку. Першим відвідувачів зустрічає пансіонат, який, як дороговказ, запрошує до комплексу лікарні.

Розробка проектно-кошторисної документації триває щоденно. Найближчим часом будуть розглянуті конструкторські та інженерні рішення, які розробляються на основі звітів про інженерно-геологічні вишукування.

Плани поверхів Всеукраїнського центру охорони здоров'я матері і дитини