Українська Русский English
 
 

Новини

Катерина Ющенко зустрілася з відомими медичними фахівцями зі Сполучених Штатів Америки

17.03.2009, 14:37 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

17 березня 2009 року Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко та представники Фонду провели зустріч з відомими медичними фахівцями зі США – головним лікарем дитячої лікарні міста Піттсбург Роджером Оксендейлом та видатним щелепно-лицевим хірургом Деніелом Пітучем. На зустрічі, яка відбулася в приміщенні Фонду «Україна 3000», також були присутні радник Голови Наглядової ради Фонду Андрій Мирошніченко, Голова Правління Фонду Олександр Максимчук, директор департаменту медичних програм Віра Павлюк та фінансовий директор Фонду Ростислав Замлинський.

Під час зустрічі американським фахівцям було презентовано проект створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – «Дитячої лікарні майбутнього». Сторони обговорили можливі шляхи співпраці в рамках створення лікарні, зокрема – залучення додаткового фінансування з-за кордону та стажування українських фахівців для подальшої роботи в Центрі.

Учасники зустрічі домовилися поглиблювати співпрацю по створенню Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини. З цією метою американські фахівці протягом наступних трьох днів візьмуть участь у низці заходів, спрямованих на більш детальне знайомство з медичною галуззю України, а саме – у сфері педіатрії та акушерства.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: