Відбулось чергове робоче засідання представників Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» та консорціуму BDP

16.04.2009, 18:01 Версія для друку

15 квітня 2009 року відбулось чергове робоче засідання представників Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» та консорціуму BDP – головного проектувальника Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.

Сторони обговорили питання готовності матеріалів стадії «Проект» до засідання містобудівної ради при Головному управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА.

Під час зустрічі було детально опрацьовано виконання медичної програми з дотриманням медичних технологій, архітектурних та інженерних рішень. Також розглянуті обґрунтування відхилень від державних будівельних норм, які передбачаються програмою експериментального будівництва та індивідуальними технічними вимогами.

Учасники засідання порушили питання щодо використання сучасних інноваційних технологій, зокрема в проектуванні та спорудженні атріумних конструкцій, які на сьогодні не мають аналогів в Україні, але передбачені проектом Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.