Проектом створення «Дитячої лікарні майбутнього» зацікавилися канадці

27.04.2009, 14:50 Версія для друку

З 21 по 25 квітня 2009 року в Україні з робочим візитом перебували представники міжнародного оператора медичних послуг «InterHealth Canada». До складу делегації увійшли співвласник «InterHealth Canada» Емад Духаїр, фінансовий директор компанії Ростом Хайдар, старший віце-президент Колін Петей, а також старший партнер канадської юридичної компанії «Gowlings» Боб Оніщук.

Головною метою візиту канадців було вивчення проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини, «Дитячої лікарні майбутнього», а також ознайомлення з діяльністю медичної системи України.

У рамках візиту представники «InterHealth Canada» провели низку робочих зустрічей. Зокрема, вони зустрілися з Головою Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Катериною Ющенко, заступником Міністра охорони здоров’я України Василем Лазоришинцем та головою Комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради України Тетяною Бахтеєвою. Окрім цього, члени канадської делегації відвідали низку медичних установ та оглянули ділянку, виділену під будівництво Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.