Українська Русский English
 
 

Новини

Звіт про роботи, проведені в рамках створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини (5–15 травня 2009 року)

15.05.2009, 19:39 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

1. В приміщенні Фонду відбулася робоча нарада між співробітниками Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» і Державного управління справами та представниками експлуатаційних служб Києва – ВАТ «Київгаз», ВАТ АК «Київводоканал», «Київські тепломережі», АК «Київенерго». Під час наради обговорювалися питання інженерного забезпечення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини, отримання технічних умов, визначення точок підключення до міських комунікацій з метою забезпечення життєдіяльності Центру.

2. Проведено робочу нараду з представниками Державного комітету ядерного регулювання щодо зняття зауважень, зазначених у попередньому висновку Державної експертизи ядерної та радіаційної безпеки щодо проектної документації «Розрахунок радіаційного захисту приміщення радіологічного відділення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини» та «Розрахунок радіаційного захисту типового приміщення розташування рентген-випромінюваного обладнання Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини». Це дає проектантам можливість приступати до більш детального проектування приміщень радіологічного та рентгенорадіологічного відділень.

3. Ведеться активна робота щодо отримання необхідних технічних умов. Частину з них вже отримано, інша частина перебуває у стадії підготовки.

4. В передбачених законодавством засобах масової інформації розміщено повідомлення щодо проведення громадського обговорення архітектурно-планувальних рішень Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини. Результатом обговорення стане узагальнена думка територіальної громади щодо підтримки запропонованого проекту будівництва Центру.

Дякуємо всім, хто долучився до реалізації найбільшого благодійного проекту в історії України – створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини!


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: