Українська Русский English
 
 

Новини

Щотижневий звіт про роботи, проведені в рамках створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини (18–22 травня 2009 року)

24.05.2009, 20:59 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

1. Отримано частину технічних умов, а саме: мережі телебачення (АТ «Київпроект»), підключення до міської мережі дощової каналізації та влаштування автопід’їзду (КК «Київавтодор»), будівництво автостоянок та інших об’єктів дорожньої інфраструктури, установлення рекламних носіїв (Управління ДАІ ГУ МВС України в м. Києві), підключення об’єкту до міських газових мереж (ДКГГ «Київгаз»), радіофікація (Центр технічної експлуатація радіофікації КМД ВАТ «Укртелеком»). Інша частина необхідних технічних умов перебуває у стадії підготовки.

2. Підготовка до проведення Громадського обговорення проекту містобудівної документації будівництва Всеукраїнського центру охорони  здоров’я матері і дитини.

3. Підготовка проектно-кошторисної документації Центру стадії «Проект» до попереднього розгляду на засіданні секції архітектурно-містобудівної ради при Головному управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Київської міської державної адміністрації.

Дякуємо всім, хто долучився до реалізації найбільшого благодійного проекту в історії України – створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини!


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: