Відбулося громадське обговорення містобудівної документації Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини

27.05.2009, 14:16 Версія для друку

26 травня 2009 року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулося громадське обговорення містобудівної документації Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини в Голосіївському районі м. Києва.

В обговоренні взяли участь представники виконавчої та законодавчої гілок влади, органів місцевого самоврядування, архітектурних і медичних кіл, громадських і благодійних організацій. Серед них – заступник Міністра охорони здоров’я України Зиновій Митник, заступник Керівника Державного управління справами Олексій Панько, Секретар Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Лілія Григорович, депутат Київради, Голова постійної комісії Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури КМДА Олексій Євлах, начальник Головного управління з питань внутрішньої політики КМДА Віктор Гончарук, директор Головної астрономічної обсерваторії НАН України, академік Ярослав Яцків, архітектор, політик і громадський діяч Лариса Скорик, директор Інституту педіатрії, акушерства та гінекології, академік АМНУ Юрій Антипкін, Генеральний директор Української дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» Юрій Гладуш.

Загальна кількість зареєстрованих на участь у громадському обговоренні склала 365 осіб.

Основними тезами обговорення були:

• використання сучасних медичних технологій в поєднанні з природним ландшафтом;
  • використання світових стандартів в архітектурно-планувальних рішеннях;
  • використання енергозберігаючих та ергономічних розробок;
  • прогресивна будівельна концепція проекту, передові будівельні технології;
  • врахування громадської думки при формуванні містобудівної документації.

Присутні висловили свої зауваження і пропозиції щодо представленого проекту.

Серед питань, порушених під час обговорення: погодження проектної документації з суміжними землекористувачами, зокрема – з Головною астрономічною обсерваторією НАН України; співпраця «Дитячої лікарні майбутнього» з УДСЛ «ОХМАТДИТ» та обласними дитячими медичними установами; нинішній стан справ у створенні Центру, питання його фінансування на поточному етапі і в подальшому.

Стенограма громадського обговорення невдовзі з’явиться на сайті «Дитячої лікарні майбутнього».

Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» висловлює щиру подяку всім, хто долучився до організації та проведення громадського обговорення.