Українська Русский English
 
 

Новини

Відбулося громадське обговорення містобудівної документації Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини

27.05.2009, 15:16 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

26 травня 2009 року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулося громадське обговорення містобудівної документації Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини в Голосіївському районі м. Києва.

В обговоренні взяли участь представники виконавчої та законодавчої гілок влади, органів місцевого самоврядування, архітектурних і медичних кіл, громадських і благодійних організацій. Серед них – заступник Міністра охорони здоров’я України Зиновій Митник, заступник Керівника Державного управління справами Олексій Панько, Секретар Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Лілія Григорович, депутат Київради, Голова постійної комісії Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури КМДА Олексій Євлах, начальник Головного управління з питань внутрішньої політики КМДА Віктор Гончарук, директор Головної астрономічної обсерваторії НАН України, академік Ярослав Яцків, архітектор, політик і громадський діяч Лариса Скорик, директор Інституту педіатрії, акушерства та гінекології, академік АМНУ Юрій Антипкін, Генеральний директор Української дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» Юрій Гладуш.

Загальна кількість зареєстрованих на участь у громадському обговоренні склала 365 осіб.

Основними тезами обговорення були:

  • використання сучасних медичних технологій в поєднанні з природним ландшафтом;
  • використання світових стандартів в архітектурно-планувальних рішеннях;
  • використання енергозберігаючих та ергономічних розробок;
  • прогресивна будівельна концепція проекту, передові будівельні технології;
  • врахування громадської думки при формуванні містобудівної документації.

Присутні висловили свої зауваження і пропозиції щодо представленого проекту.

Серед питань, порушених під час обговорення: погодження проектної документації з суміжними землекористувачами, зокрема – з Головною астрономічною обсерваторією НАН України; співпраця «Дитячої лікарні майбутнього» з УДСЛ «ОХМАТДИТ» та обласними дитячими медичними установами; нинішній стан справ у створенні Центру, питання його фінансування на поточному етапі і в подальшому.

Стенограма громадського обговорення невдовзі з’явиться на сайті «Дитячої лікарні майбутнього».

Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» висловлює щиру подяку всім, хто долучився до організації та проведення громадського обговорення.


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: