Щотижневий звіт про роботи, проведені в рамках створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини (25–29 травня 2009 року)

29.05.2009, 19:05 Версія для друку

1. Для ознайомлення громадськості з проектом будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – «Дитячої лікарні майбутнього», на офіційному сайті «Дитячої лікарні майбутнього» розміщені всі проектні рішення.

2. У центральній частині м. Києва, поруч із будинком, розташованим по вул. Хрещатик, 13, розміщені постери із зображеннями архітектурних рішень Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини. На п’яти сітілайтах міститься візуалізація лікарні та проектні рішення кожного її поверху. Ця інформація допоможе киянам та гостям міста детальніше дізнатися про хід реалізації благодійного проекту «Дитяча лікарня майбутнього».

3. 26 травня 2009 року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулося громадське обговорення проекту містобудівної документації будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини. Відеозвіт щодо проведення обговорень можна буде побачити на каналі «Київ» на початку червня.

4. 29 травня 2009 року відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при Головному управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Київської Міської Державної Адміністрації, під час якого розглядалася проектна документація Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини. Проект викликав великий інтерес у членів ради, пропозиції та зауваження яких будуть зафіксовані в Протоколі засідання.

Дякуємо всім, хто долучився до реалізації найбільшого благодійного проекту в історії України – створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини!