Проект «Дитячої лікарня майбутнього» розглянуто на Архітектурно-містобудівній раді

01.06.2009, 12:16 Версія для друку

29 травня 2009 року відбулося засідання Архітектурно-містобудівної ради при Головному управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Київської міської державної адміністрації, під час якого розглядалася проектна документація стадії «Проект» Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – «Дитячої лікарні майбутнього».

Володимир Підгірняк – директор ТОВ «Будова-Центр-1», яке є українським партнером головного архітектора проекту, французько-британського консорціуму Building Design Partnership, – презентував техніко-економічні показники та архітектурно-планувальні рішення.

Наступним виступив рецензент архітектурно-планувальної частини стадій «Ескізний проект» та «Проект» Олег Лелеко, який вже понад 20 років працює медичним технологом та може фахово оцінити проектні рішення Центру. Він доповнив презентацію та наголосив на тому, що цей проект є інноваційним для нашої архітектурної школи.

Проект викликав великий інтерес у членів ради, і його обговорення тривало півтори години. Головними питаннями, які цікавили архітекторів, були: розташування та функціональне навантаження енергетичного центру; врахування сучасних медичних технологій під час проектування лікарні; нові підходи до концепції пожежогасіння тощо.

Загалом архітектурна спільнота підтримала проект. Всі пропозиції та зауваження будуть зафіксовані в Протоколі засідання Архітектурно-містобудівної ради.