Українська Русский English
 
 

Новини

Щотижневий звіт про роботи, проведені в рамках створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини (8–12 червня 2009 року)

12.06.2009, 16:40 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

1. Отримано витяг з Протоколу засідання секції містобудування та архітектури архітектурно-містобудівної ради при Головному управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА, в якому проектну документацію Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини стадії «Проект» схвалено та рекомендовано до подальшого розроблення і погодження в установленому порядку.

2. Отримано рецензію відповідності проекту будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини на вул. Академіка Заболотного, 21 в Голосіївському районі м. Києва містобудівній ситуації, архітектурно-містобудівним вимогам архітектурно-планувального завдання, підписану рецензентом проектної документації стадії «Проект» Олегом Дмитровичем Лелеко.

3. Отримано лист від Державного комітету ядерного регулювання України, в якому зазначено, що до розробленої документації «Розрахунок радіаційного захисту приміщень радіологічного центру ВЦОЗМіД» зауважень немає. З метою проведення Державної експертизи ядерної та радіаційної безпеки проекту будівництва Центру готується проектна документація на всі приміщення, де планується використання джерела іонізуючого випромінювання.

4. На сайті «Дитячої лікарні майбутнього» – www.likarnya.org.ua – розміщена стенограма громадського обговорення містобудівної документації Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.

Дякуємо всім, хто долучився до реалізації найбільшого благодійного проекту в історії України – створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини!


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: