Українська Русский English
 
 

Новини

Щотижневий звіт про роботи, проведені в рамках створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини (22–26 червня 2009 року)

26.06.2009, 17:05 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

1. В Головному управлінні контролю за благоустроєм м. Києва отримано Ордер на встановлення тимчасової огорожі для підтримання належного санітарно-технічного стану території, яка відведена для створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.

2. Проведено засідання погоджувальної комісії громадського обговорення проекту містобудівної документації будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини щодо врахування замовником всіх зауважень та пропозицій до проектної документації, які були надані під час громадського обговорення та включені до відповідного Протоколу.

3. Проведено робоче засідання за участю замовника розробки проектно-кошторисної документації Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини та генерального проектувальника Центру – британсько-французького консорціуму BDP.

Дякуємо всім, хто долучився до реалізації найбільшого благодійного проекту в історії України – створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини!


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: