На земельній ділянці «Дитячої лікарні майбутнього» піротехніки МНС виявили три протитанкові міни часів війни

08.07.2009, 16:56 Версія для друку

7 липня 2009 року у Києві, в Феофанії, під час обстеження земельної ділянки, виділеної Київрадою для будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини, «Дитячої лікарні майбутнього», фахівці Центру розмінування МНС виявили три протитанкові міни німецького виробництва часів Другої Світової війни. Про це повідомила прес-служба МНС України. Напередодні піротехнічна група МНС почала обстеження території завбільшки 10 гектарів землі.

Сапери вивезли вибухонебезпечні предмети на спеціальний полігон, де знищили їх.

Обстеження земельної ділянки «Дитячої лікарні майбутнього» на наявність вибухонебезпечних предметів відбувається на виконання технічних умов, виданих Головним управлінням з питань надзвичайних ситуацій, та відповідно до вимог розпорядження Київської міської державної адміністрації «Про обстеження будівельних майданчиків на наявність вибухонебезпечних предметів часів Великої Вітчизняної війни». Роботи проходять в рамках інженерної підготовки земельної ділянки до забудови території.