Українська Русский English
 
 

Новини

Щотижневий звіт про роботи, проведені в рамках створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини (13 – 17 липня 2009 року)

17.07.2009, 17:27 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

1. КО «Центр містобудування та архітектури» погодило генеральний план Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.

2. Отримано Витяг із протоколу Міжвідомчої комісії з питань теплопостачання об’єктів цивільного і виробничого призначення КМДА, в якому прийнято рішення щодо погодження влаштування автономної газової котельні для теплопостачання Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.

3. Отримано лист від Міністерства охорони здоров’я України щодо можливості віднесення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини за переліком запроектованого обладнання до III категорії об’єктів за ступенем потенційної небезпеки для населення.

4. Отримано Гідрогеологічний висновок про можливість використання підземних вод для водопостачання та проектування Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини, розроблений Північним державним регіональним геологічним підприємством «Північгеологія» Державної геологічної служби Міністерства охорони навколишнього природного середовища України.

Дякуємо всім, хто долучився до реалізації найбільшого благодійного проекту в історії України – створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини!


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: