Обрано генерального підрядника для виконання робіт з інженерної підготовки земельної ділянки до забудови та будівництва «нульового циклу» Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини

29.07.2009, 10:18 Версія для друку

27 липня 2009 року підписано договір між Благодійним фондом «Дитяча Лікарня майбутнього» та Корпорацією «Альтіс-Холдинг» про проведення інженерних підготовчих робіт на будівельному майданчику та відповідне проектування під час будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.

Напередодні, на засіданні правління Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» відбувся розгляд пропозицій будівельних компаній щодо виконання робіт з інженерної підготовки земельної ділянки до забудови та будівництва «нульового циклу» Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.

Відбір проходив серед наступних організацій: ТОВ «Хока-Україна», ЗАТ «Київбудінвест», ВАТ трест «Київміськбуд-1», Корпорація «Альтіс-Холдинг».
Усі компанії проявили комплексний професійний підхід, матеріали були подані фахово, тому відбір був складний.

Під час розгляду пропозицій були представлені наступні складові елементи: вартість та терміни виконання робіт, досвід будівництва медичних (лікувальних об’єктів) або аналогічних за складністю, наявна матеріально-технічна база, реалізовані проекти, кадровий потенціал та інші відомості.

Генеральним підрядником для виконання робіт з інженерної підготовки земельної ділянки до забудови та будівництва «нульового циклу» Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини було обрано Корпорацію «Альтіс-Холдинг».

27 липня 2009 року в приміщенні Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Голова правління «Дитячої Лікарні майбутнього» Віра Павлюк і Генеральний директор Корпорації «Альтіс-Холдинг» Олександр Глімбовський підписали договір про проведення інженерних підготовчих робіт на будівельному майданчику та відповідне проектування під час будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.