Українська Русский English
 
 

Новини

Щотижневий звіт про роботи, проведені в рамках створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини (27 – 31 липня 2009 року)

31.07.2009, 19:24 Версія для друку
Вiдправити сторiнку на E-Mail

1. Генеральний план Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини погоджено  всіма відповідними службами міста.

2. Отримано Агрохімічний паспорт земельної ділянки, який було виготовлено Лабораторією «Родючість та охорона ґрунтів» ННІ рослинництва та ґрунтів Національного університету біоресурсів і природокористування України.

3. Державна інспекція з контролю за використанням і охороною земель у м. Києві Державного комітету України із земельних ресурсів надала свій висновок щодо родючого шару ґрунту на підставі отриманого Агрохімічного паспорту земельної ділянки.

4. Отримано погоджений всіма відповідними установами міста Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

5. Обрано генерального підрядника для виконання робіт з інженерної підготовки земельної ділянки до забудови та будівництва «нульового циклу».

6. Підписано Договір  між Фондом та будівельною корпорацією «Альтіс-Холдинг» щодо виконання робіт з інженерної підготовки земельної ділянки до забудови та відповідне проектування під час будівництва Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.

Дякуємо всім, хто долучився до реалізації найбільшого благодійного проекту в історії України – створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини!


Підтримати проект

Підтримати проект

Обери інформер

Допоможи дітям! Розмісти у себе баннер
Приклад інформера: