Відбулася чергова робоча нарада Фонду «Дитяча лікарня майбутнього» та консорціуму BDP

06.08.2009, 12:27 Версія для друку

На цьому тижні відбулася чергова робоча нарада щодо розробки проектної документації Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини.

У нараді взяли участь архітектори, конструктори, технологи та інші представники консорціуму BDP. З боку Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» були присутні Голова Наглядової ради Андрій Мирошніченко, Голова Правління Віра Павлюк, виконавчий директор Олена Коваленко та фінансовий директор Ростислав Замлинський.

Під час наради було розглянуто низку питань, а саме:

• медичне обладнання;
  • вибір технологічних рішень щодо атріумних конструкцій;
  • усунення зауважень, викладених в Рецензії та Протоколі засідання містобудівної ради при Головному управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА;
  • енергетичний центр;
  • авторський нагляд;
  • концепція протипожежного захисту Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини;
  • експериментальна програма;
  • індивідуальні технічні вимоги;
  • артезіанська свердловина;
  • зовнішні мережі.

Результатом плідної співпраці Фонду та Головного проектанта стане розроблена відповідно до українських нормативно-правових документів проектно-кошторисна документація Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини, яка має пройти Комплексну Державну експертизу проекту об’єкту будівництва.